Tarp realybės ir kompiuterinio žaidimo

Valdyti robotą dar niekada nebuvo taip lengva ir smagu! Robotai valdomi planšetinio kompiuterio pagalba. Žaidėjai mato tiesioginį vaizdą iš roboto pirmu asmeniu. Tokiu būdu jį vairuoja, sukinėjasi į šonus. Valdymas primena populiariausių mobiliųjų žaidimų valdymą.

Papildytos realybės dėka žaidimas tampa dar įdomesnis. Dalyviai ekrane mato kontrolinių taškų statusą, gaunamus taškus, super galias.  Tai primena kompiuterinį žaidimą tik pakėlus akis galima išvysti, kad visa tai vyksta realybėje!

Žaidimų scenarijai

Užkariavimas

Jūsų komandos tikslas užkariauti keturis kontrolinius taškus, kurie išdėstyti visoje arenoje. Komanda, kuri sugebės užkariauti visus priešininkų kontrolinius taškus laimės.

Solo

Čia gali būti tik vienas nugalėtojas. Kovokite vienas prieš kitą, naudokite specialius įgūdžius: išjunkite priešininko ekraną, tapkite nepažeidžiamais tam, kad suriktumėt kuo daugiau taškų.

Lenktynės

Greitis svarbiausia! Varžydamiesi su savo priešininkais Robo arenos trasoje, ieškokite kontrolinių taškų, ypatingų galių. Viskas ką pavyks rasti padės įgyti pranašumą ir laimėti lenktynes.

Fanų zona

Ne tik kovoti robotais smagu, bet ir stebėti juos iš šono. Robo arenoje įrengta speciali fanų zona, kurioje iš viršaus galima stebėti kas vyksta žaidime. Didelis ekranas tiesiogiai transliuoja žaidėjų rezultatus.

Fanų zonoje įrengtas ir stalas prie kurio galima prisėsti ir pasivaišinti pica, tortu ir pan. Vaišes galima atsinešti savo, tam nėra jokių apribojimų. Robo arena puikiai tinka gimtadieniams, įmonių vakarėliams.