Kompiuterinių žaidimų gerbėjams

Jeigu Jūsų vaikas daug laiko praleidžia prie kompiuterio, suorganizuokite jam nepamirštamą šventę. Robo arena – tai nauja ir šiuolaikiška pramoga kompiuterinių žaidimų gerbėjams. Tai unikali galimybė parodyti savo įgūdžius realioje kovoje valdant tikrą robotą. Pramoga puikiai tinka vaikams nuo 8 metų ir visiems mėgstantiems žaisti!

Neįprastas gimtadienis

Tokiame gimtadienyje dar neteko dalyvauti! Kiekvieno renginio metu organizuojamas robotų kovų turnyras iš susirinkusių svečių. Žaidėjai išsirenka komandų kapitonus, suformuoja komandas, sukuria komandų pavadinimus ir kovoja dėl prizinės vietos. Renkama tiek komandinė, tiek individuali statistika. Robotų kovos – tai komandinis žaidimas. Norint laimėti, reikia dirbti išvien.

Apdovanojimų ceremonija

Kiekvienas turnyras baigiasi išrenkant geriausią komandą ir geriausią žaidėją. Kadangi esame vieninteliai Europoje, sulaukiame didelio dėmesio iš robotų gamintojo ir palaikome glaudžius ryšius su kitomis pasaulio arenomis. Tokiu būdu ne tik kaupiame patirtį, bet ir gauname prizų žaidėjams. Nugalėtojų komanda laimi simbolinius prizus atsiminimui, o jubiliato laukia ypatinga dovana.

Gimtadienio kambarys

Robo arenoje vyksta tik uždari renginiai, todėl užsakytu laiku galima naudotis visomis mūsų turimomis patalpomis. Čia galima rasti ne tik žaidimų aikštelę, bet ir didelį gimtadienio kambarį. Vaišes galima atsinešti savo, tam nėra jokių apribojimų.