Paverskite savo namus robotų kovos lauku

Karantino laikotarpiu kviečiame išbandyti robotų kovas savo namuose. Robotų kovos – tai naujas, unikalus ir labai įdomus žaidimas. Dalyviai valdo tikrą robotą planšetinio kompiuterio pagalba. Kiekvieno roboto priekyje yra kamera, kuri tiesiogiai transliuoja vaizdą į kompiuterį, todėl kovoti galima net būnant kitame kambaryje. Papildytos realybės dėka gaunamas itin smagus ir gudrus  žaidimas. Kovoti galima vienas prieš vieną ar net komandose trys prieš tris.

Suteiksime Jums visą reikalingą įrangą: robotus, planšetinius kompiuterius, bazes, kontrolinius taškus. Prieš prasidedant kovai su Jumis susisieks instruktorius ir vaizdo pokalbio metu papasakos, kaip valdyti robotą, galimus žaidimo scenarijus.

Vieno roboto nuomos kaina – 15EUR.  Vilniuje robotus pristatome nemokamai.

Susikurkite savo žaidimą

Ar pamenate, kaip vaikystėje namuose statydavome palapines, iš dėžių namukus ir pan.? Robo arena siūlo unikalią galimybę savo namus paversti tikra robotų žaidimo aikštele. Aikštelę galima sukonstruoti iš visko: fotelių, pagalvių, pliušinių žaislų, pufų, dėžių ir t.t.  Pasiruošimas žaidimui gali būti itin įdomus procesas, nes tai galimybė sukurti savo unikalų žaidimą. Kartu su robotais pristatysime Jums:

  • Bazes – tai vieta kur sunaikinti robotai grįžta pasigydyti;
  • Kontrolinius taškus – kuriuos užkariavusi komanda laimi;
  • Galios taškus – kuriuos panaudojus robotai gauna “super” galių.

Žaidimų aikštelės planavimas ne tik išlaisvins kūrybiškumą, bet ir žaidimą padarys  įdomesniu. Veiklos turės visa šeima.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis telefonu: +37061779092